Politerno > Україна і світ > Майор Ковальов, котрий критикує Зеленського, подасть до суду

Майор Ковальов, котрий критикує Зеленського, подасть до суду

  • 31 Січня, 2020
  • 954 Переглядів
  • 0

Військовослужбовець Збройних сил України майор Роман Ковальов, якому оголосили сувору догану за “повідомлення негативного характеру” в соцмережі про президента Володимира Зеленського, назвав незаконним це дисциплінарне стягнення і заявив, що може позиватися до суду.

Про це Ковальов написав у четвер, 30 січня, в соцмережі.

“…Що стосується наказу про моє покарання, то я вважаю його незаконним і таким, що порушує мої права та свободи, і тому я залишаю за собою право звернутися до суду”, –  заявив офіцер.

Він розповів про себе: “Я – Ковальов Роман Анатолійович, саме я той самий майор, який критикує Зеленського і про якого сьогодні не говорить тільки ледачий… Навесні 2014 року я з Севастополя, будучи цивільним, добровольцем поїхав в АТО і зараз в ЗСУ…”

Ковальов визнав, що 14 січня 2020 року, перебуваючи у відпустці, написав пост у фейсбуці, “в якому висловив свою думку про дії обраного президента і закликав його піти”.

“Жоден Закон України не забороняє мені цього робити”, – наголосив майор Ковальов.

Він наголосив на потребі дотримуватися законності та процедури.

“Не хочете критики президента? Не проблема – приймайте закон і вперед. Наразі ж в Україні справи йдуть так, що все, чим я як військовий відрізняюся у своїх правах та свободах від цивільних – це я, що я не можу входити в політичні партії. Решта прав мені гарантована Конституцією і міжнародними договорами України. Честь маю”, – написав Ковальов.

Як видно з ФБ-сторінки Романа Ковальова, він послідовно критикує нову владу та президента Володимира Зеленського. 23 січня наказом командувача Сухопутних військ офіцера притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Із наказу випливає, що притягнутий військовик – офіцер відділу інформаційної протидії оперативного управління штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Читайте також: Кривонос пояснив, чому вважає РНБО “посміховиськом з клоунами”

 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE