Politerno > Україна і світ > Абсолютно відкрита до діалогу, – Саакашвілі похвалив Венедіктову (Фото)

Абсолютно відкрита до діалогу, – Саакашвілі похвалив Венедіктову (Фото)

  • 21 Травня, 2020
  • 928 Переглядів
  • 0

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі після зустрічі з генпрокуроркою Іриною Венедіктовою заявив, що вона абсолютно відкрита діалогу.


Про це Саакашвілі написав на своїй Facebook-сторінці.

“Вперше за історію прокуратури України генеральний прокурор зустрівся за круглим столом з представниками провідних бізнес-асоціацій, під час якої протягом двох годин відбулася дуже предметна і іноді жорстка розмова про незаконне втручання з боку правоохоронних органів в діяльність бізнесу.

Це дуже позитивна ініціатива і дуже добре, що Ірина Венедиктова абсолютно відкрита до такого діалогу. Сьогодні вона вела дуже відверту і конкретну розмова, без натяку на бюрократизм”,  – зазначив Саакашвілі.

Також на зустрічі були присутні члени парламенту.

Саакашвілі заявив, що домовився з Венедиктовою про створення департаменту захисту інвестицій, а також про те, що раз в два тижні будуть проводитися зустрічі робочої групи, які “покладуть край незаконному втручанню правоохоронців в економіку”.

Відзначається, що зустріч була спільною ініціативою Нацради реформ і Офісу генерального прокуратура.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE