Politerno > Україна і світ > Санкції РФ проти Порошенка були впроваджені на його прохання через Медведчука – політолог

Санкції РФ проти Порошенка були впроваджені на його прохання через Медведчука – політолог

  • 9 Вересня, 2020
  • 1678 Переглядів
  • 0

Керівник фонду “Українська політика”, політолог, історик Кость Бондаренко заявив, що санкції Росії щодо п’ятого президента України Петра Порошенка були впроваджені на прохання самого Порошенка.

Про це Бондаренко розповів у коментарі Главреду.

“Санкції РФ щодо Петра Порошенка були впроваджені на прохання самого Порошенка. Адже ні для кого не таємниця, що протягом 20 останніх років він тісно товаришує з кумом Путіна Віктором Медведчуком попри те, що вони з ним нібито знаходяться в різних політичних таборах”, – пояснив політолог.

За його словами, Порошенко перед виборами треба показати, що він – послідовний ворог Росії, і що РФ його саме таким і розглядає.

Читайте також: 
Тимошенко у Мюнхені розповіла про бізнес-партнерів Порошенка і Медведчука та зустрілась з Лагард

“Тому частину його команди також включили до санкційних списків, швидше за все, також на прохання самого Петра Олексійовича, бо він розуміє, що якийсь відсоток до рейтингу від свого електорату він може собі цим додати (особливо на тлі скандалу з так званими плівками Деркача, де він більш ніж миролюбно розмовляє з Путіним, який треба чимось перекрити)”, – додав Бондаренко.

Політолог зазначив, що Порошенко намагається повернути рейтинг.

“Адже Порошенко навесні досяг рейтингу у 16-17%, після чого публікація плівок Деркача обвалила його до 12-14%. Очевидно, що зараз він хоче відвоювати те, що було навесні. Ну, а Медведчук у своєму стилі додав до списку санкцій кількох людей, які пов’язані з Ринатом Ахметовим – у нього своя вендета. Наприклад, в цей список включили Вікторію Гриб, яка виграла вибори на мажоритарному окрузі у Сергія Медведчука – брата кума Путіна. Тобто замовники і виконавці очевидні”, – резюмував він.

4 вересня стало відомо, що уряд Росії запровадив санкції щодо декількох осіб, до числа яких потрапив колишній президент України Петро Порошенко.

5 вересня в Офісі президента Володимира Зеленського заявили, що нові санкції, запроваджені Росією проти низки українських політиків, є спекуляцією. Водночас в ОП таке рішення російського уряду зв’язали з недавніми подіями, які залишили негативний іміджевий слід на Росії. Зокрема, це отруєння опозиціонера Олексія Навального і протести в Білорусі.

Нагадаємо, за президентства Петра Порошенка журналісти програми “Схеми” неодноразово фіксували таємні зустрічі Медведчука з експрезидентом.

У вересні 2018 року стало відомо, що Петро Порошенко уклав таємну угоду з кумом Путіна Віктором Медведчуком щодо розподілу впливу в Україні та проведення спільної виборчої кампанії, завдяки якій Порошенко має зберегти владу.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE