Politerno > Україна і світ > Не платив податків, не маєш права на “ковідну допомогу”: Третьякова про допомогу ФОПам

Не платив податків, не маєш права на “ковідну допомогу”: Третьякова про допомогу ФОПам

  • 1 Грудня, 2020
  • 703 Переглядів
  • 0

Головиня комітету ВР з питань соціальної політики Галина Третьякова різко висловилися щодо компенсації ФОПам: не платив податків, не маєш права на “коронавірусну допомогу”.

Про це народна депутатка від “Слуги народу” заявила напередодні під час засідання комітету.

 

Так, скандальна “слуга народу”  Третьякова сумнівається, що всі ФОПи платять податки.

На її думку, фізичні особи підприємці, які не сплатили 8 тисяч гривень податків на рік до держбюджету, не можуть претендувати на компенсацію від держави. Вона вважає, що це буде справедливо.

Як приклад Третьякова привела Німеччину, в якій держава надає державну допомогу тільки тим підприємцям, хто оплатив податки.

“Повинно бути залізне правило: це справедливо – якщо ти платиш податки, ти отримуєш допомогу, якщо ти не платиш, то перепрошую… Самозайняті особи в Німеччині, вони, наприклад, заплатили 9000 євро податків на рік – отримали 5000 або 6000. Навіть не 100% сплачений розмір податків вони отримують. Я хочу подивитися на ФОП, який заплатив податків на рік 8000 гривень. Хочу подивитися, чесно”, – сказала нардепка.

Вона додала, що виплачені суми співрозмірні. Але Третьякова каже, що державний бюджет формується за рахунок податків,

“Тому спочатку ми маємо допомогти тим, хто сплачує податки”, – резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше нардепка від “Слуги народу” Галина Третьякова заявила, що у сім’ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти “дуже низької якості”.

Згодом Третьякова заявила про “організований булінг” проти себе і зазначила, що не збирається йти з посади.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE