Politerno > Україна і світ > Суд став на бік Коломойського і до повернення “Приватбанку” ексвласникам – лічені кроки

Суд став на бік Коломойського і до повернення “Приватбанку” ексвласникам – лічені кроки

  • 9 Грудня, 2020
  • 459 Переглядів
  • 0

Північний апеляційний господарський суд задовольнив прохання афільованої з Ігорем Коломойським ТОВ «Солід Дніпро» і відновив розгляд провадження у якому олігарх та його офшорна компанія Triantal Investments Ltd вимагають скасування націоналізації «Приватбанку» та повернення їхніх часток в акціонерному капіталі банку (41,6% та 16,5%, відповідно).

 

Ця справа розглядалася в Господарському суді Києва, практично дійшла до завершення і була призупинена, до закінчення судового розгляду про правомірність націоналізації в апеляційному суді. Впродовж року цей позов не розглядався, але завдяки рішенню Північного апеляційного, невдовзі до нього повернуться.  Враховуючи, що минулого разу розгляд справи практично завершився, то для прийняття остаточного рішення вистачить і одного засідання. Десь невдовзі після чергової річниці націоналізації банку.

Пікантності ситуації додають аналогічні за вимогами позови від інших колишніх акціонерів «Приватбанку» Геннадія Боголюбова та Олександра Дубілета, які також перебувають на розгляді у Господарському суді Києва.

Вартує уваги і той факт, що прийняття так званого «антиколомойського» закону не врятувало ситуацію, бо вже існуюча судова практика показує, що судді при прийнятті рішень просто не керуються його нормами. А якщо зважити, що усі рішення судів, фігурантом яких є Коломойський, не підлягають оприлюдненню, то їм і аргументувати не треба їхнє небажання прислухатися до норм цього закону.

Суди різних інстанцій розглядають сотні знакових проваджень, пов’язаних з «Приватбанком».

Суди один за одним приймають рішення на користь його колишніх власників, і від денаціоналізації найбільший банк країни відокремлюють лише кілька кроків. Якщо «Приватбанк» піде на дно, він потягне за собою весь банківський сектор. Про те, наскільки твердо банк стоїть на ногах зараз і до яких сценаріїв розвитку подій готується в майбутньому.

Нагадаємо, 25 лютого Господарський суд Києва постановив стягнути з Приватбанку на користь компанії “Арлан” Коломойського і Боголюбова 17,3 млрд грн.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE