Politerno > Україна і світ > Україна отримає за трьома кредитними угодами з ЄІБ €640 мільйонів

Україна отримає за трьома кредитними угодами з ЄІБ €640 мільйонів

  • 9 Грудня, 2020
  • 361 Переглядів
  • 0

Європейський інвестиційний банк виділить Україні 640 млн євро на пріоритетні проекти у галузі інфраструктури та транспорту.

Сьогодні було укладено відповідні кредитні угоди з банком, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі.

 

“640 млн євро від ЄІБ отримає Україна на реалізацію пріоритетних проєктів у галузі інфраструктури та транспорту”, – зазначив міністр.

За його словами, 340 млн євро спрямують на відновлення ключової соціальної та транспортної інфраструктури у східному регіоні (школи, дитсадки, лікарні, поштові відділення, муніципальний транспорт тощо).

При цьому 100 млн євро підуть на оновлення 183 км автошляхів у Луганській області, а ще 200 млн євро – на реалізацію проекту “Міський громадський транспорт України ІІ”. Він передбачає закупівлю електричного громадського транспорту майже у 20 українських містах.

Нагадаємо, раніше в Європейському інвестиційному банку анонсували, що підписання угод про три кредити ЄІБ Україні на загальну суму 640 млн євро відбудеться 9 грудня.

Кабінет міністрів 8 грудня схвалив залучення кредиту ЄІБ на 340 млн євро. Гроші підуть на реалізацію проекту “Програма з відновлення України”.



Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE