Politerno > Україна і світ > Рожкова програла суд Дубінському

Рожкова програла суд Дубінському

  • 10 Березня, 2021
  • 747 Переглядів
  • 0

Заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова програла суд позафракційному народному депутату Олександру Дубінському.

В інтерв’ю виданню “Новий час” вона підтвердила цю інформацію і зізналася, що отримала поки лише резолютивну частину рішення.

“Буквально днями ми отримали негативне рішення за нашим позовом. Суть позову була в тому, що пан Дубінський звинувачував керівництво Національного банку у змові з власниками банку “Радикал”. І суть позову була в тому, що ми взагалі-то проти цієї змови, звісно, там ніякої змови не було. Ми отримали поки тільки резолютивну частину, немає ще повного рішення суду про це”, – зазначила Рожкова.

Як відомо, Олександр Дубінський опублікував розслідування, в якому, зокрема розповів про виведення в 2015 році з ринку “Радикал банку”.

Нацбанк зажадав спростування і нібито виплату компенсації в розмірі 128 млн грн бізнесменові Сергію Курченку. У розслідуванні також фігурували прізвища Рожкової й ексглави НБУ Якова Смолія. У свою чергу, Нацбанк вимагав спростування інформації про те, що глава НБУ Яків Смолій та його заступниця Катерина Рожкова організували “злочинну схему” з виведення банків із ринку за хабарі від їхніх акціонерів.

Зазначимо, що доходи заступниці голови НБУ в 2019 році, згідно з її декларацією становили понад 4 млн грн, сукупні готівкові заощадження – понад 8 млн грн.

Нагадаємо, ДБР розслідує кримінальний злочин стосовно причетних до неправомірної розтрати коштів на юридичні послуги компанії “Астерс Консалт” ПриватБанку і зловживань працівників Нацбанку. Йдеться, зокрема, про діяння власника зазначеної компанії Олексія Дідковського та заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE