Politerno > Україна і світ > “Харківські угоди”: СБУ перевірить, чи не було держзрадою голосування 236 нардепів

“Харківські угоди”: СБУ перевірить, чи не було держзрадою голосування 236 нардепів

  • 11 Березня, 2021
  • 468 Переглядів
  • 0

Рада національної безпеки і оборони перевірить чи була держзрадою ратифікація 236 депутатами у 2010 році “Харківських угод”. 

 

Про це секретар РНБО Олексій Данілов повідомив на брифінгу.

“В 2008 році РНБО було прийнято рішення… на протязі 2 місяців Кабінет міністрів мав запропонувати законопроєкт, який урегульовував питання виходу Чорноморського флоту РФ в 2017 році.

На жаль, цей законопроєкт не був з невідомих нам причин, розроблений і ми вважаємо, що це була перша цеглина, яка була далі почала руйнувати всю систему нашої безпеки і привела до того, що в 2010 році з’явилися так звані Харківські угоди, які в безпрецедентно короткий проміжок часу (через 4 дні після підписання їх у Харкові) були ратифіковані депутатами Верховної Ради.

Є окреме доручення СБУ з’ясувати, в який спосіб ці 236 депутатів голосували з цього питання і якщо СБУ буде вважати за необхідне, вона має порушити (провадження – ред..) по 111 статті ККУ “Державна зрада” до цих осіб.

Це голосування відбувалося 27 квітня 2010 року. Депутати, які були – 6 сесія 6 скликання”, – зазначив Данілов.

Згодом відповідаючи уточнююче питання Данілов сказав, що депутатів буду викликати до СБУ для пояснень.  Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE