Politerno > Україна і світ > Оприлюднено рейтинг 100 онлайн-медіа України за січень-березень 2021 року. ІНФОГРАФІКА

Оприлюднено рейтинг 100 онлайн-медіа України за січень-березень 2021 року. ІНФОГРАФІКА

 • 7 Травня, 2021
 • 159 Переглядів
 • 0

Рейтинг топ 100 українських онлайн-медіа за кількістю унікальних відвідувачів очолює “Цензор.нет”.

Про це повідомляє ММR.

До рейтингу увійшли онлайн-медіа, редакції яких створюють авторський, оригінальний контент, ключовою метою якого є поширення новинної інформації в Інтернеті. Це сайти соціально-політичного, спортивного, бізнесово-фінансового, ІТ, інформаційно-розважального та медійного спрямування (зокрема радіо, преса та ТБ).

Онлайн-медіа – це видання, які публікують або транслюють новини, статті, відео, оновлення та будь-яку супутню інформацію українською або російською мовою. Рейтинг складено за кількістю унікальних відвідувачів за квартал (середньомісячний показник) на основі закритих даних платформи Similarweb. Унікальні відвідувачі за даними Similarweb – це один візит користувача з будь-якого пристрою.

Комітетом Інтернет Асоціації України (ІнАУ) з питань інтернет-реклами було ухвалено рішення провести такі рейтинги:

1. Рейтинг топ 100 українських онлайн-медіа, редакції та головний офіс яких розташовуються на території України. До десятки найпопулярніших тут увійшли:

До сотні українських онлайн-медіа увійшли видання: 74 соціально-політичного, 8 бізнесово-фінансового, 5 спортивного,4 ІТ, 6 медійного та 3 розважального напрямів.

Понад 10 онлайн-медіа – це регіональні видання, які також потрапили до сотні найпопулярніших серед українських онлайн-видавців за перший квартал.

2. Рейтинг топ 100 онлайн-медіа, які читають з території України. До десятки найпопулярніших тут увійшли:

Згідно з дослідженням, українці цікавляться і закордонними медіа. Зокрема, до рейтингу потрапило понад десяток російських онлайн-медіа, чотири з яких під забороною в Україні.

“Місією Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ є розвиток вітчизняного ринку цифрової реклами в тому числі за рахунок проєктів, які допомагають в складанні загальної прозорої картини всіх гравців ринку. Я дуже вдячний всім партнерам та команді, завдяки яким з’явилась можливість проведення першого рейтингування онлайн-медіа, яке ми плануємо зробити регулярним”, – повідомив Іван Кучеренко, голова Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ.

“Similarweb має на меті надавати прозорі та незалежні дані про трафік сайтів для оцінки будь-якого ринку, в тому числі і ринку онлайн-медіа України. Володіючи даними про конкурентне середовище та потенційних партнерів, будь-яка компанія зможе приймати зважені рішення про власний розвиток і оптимальну маркетингову стратегію. Ми дуже цінуємо можливість співпрацювати с Інтернет Асоціацією України над цим проєктом і привносити більше обізнаності про онлайн-медіа ринок України”, – повідомляє Міла Шик, акаунт-менеджер Similarweb.

 

Нагадаємо, нардеп від “Слуги народу”, голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв заявив, що новий законопроект про медіа зрівняє в правах телебачення, радіо та друковані ЗМІ з онлайн-медіа.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь