Politerno > Україна і світ > РНБО ввела санкції проти трьох контрабандистів – фінансистів “Слуги народу” знову не чіпали

РНБО ввела санкції проти трьох контрабандистів – фінансистів “Слуги народу” знову не чіпали

  • 30 Липня, 2021
  • 386 Переглядів
  • 0
Данілов РНБО

Двоє громадян України, один громадянин Німеччини, а також 24 пов’язані із ними компанії потрапили у санкційний список контрабандистів РНБО.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу за підсумками засідання РНБО у п’ятницю ввечері.

“Ми почали свого часу працювати з тією категорією людей, яких називають у народі контрабандистами. Не всі з них увійшли до попередніх списків. Ці списки було доповнено. Цього разу цей список формувала не Служба безпеки України, а Міністерство внутрішніх справ на чолі з міністром Денисом Анатолійовичем Монастирським”, – сказав Данілов.

За його словами, до списку ввійшли три фізичні особи: громадянин Німеччини 1986 р.н. Александр Акст, громадянин України 1974 р.н. Валерій Фальковський, а також громадянин України 1984 р.н. Владислав Студенець.

“Крім того, 24 компанії, афілійовані з цими особами, також увійшли до цього списку”, – додав секретар РНБО.

Він наголосив, що РНБО не має наміру зупиняти свою роботу щодо боротьби з контрабандистами. “Ми їх відстежуватимемо, і хто й надалі буде займатися цією ганебною справою, підпадатиме під санкції Ради нацбезпеки і оборони”, – резюмував Данілов.

Слід зазначити, що у списку знову немає кілька відомих своєю дотичністю до партії “Слуга народу” контрабандистів.

Один з колишніх фронтменів Слуги народу народний депутат Олександр Дубинський оголосив список п’яти контрабандистів, які в даний час фінансують партію влади:

Сергій “Дипломат” Бадяк – куратор Львівської області на президентських і парламентських виборах;

Віталій Булюк – куратор Херсонської області на президентських і парламентських виборах;

Сергій Трегубенко – куратор Миколаївської області на президентських і парламентських виборах;

Вадим Слюсарєв (група Павлюк-Слюсарев-Трегубенко) – куратор Харківської області на президентських і парламентських виборах;

Ілля Павлюк – куратор Чернівецької області на президентських і парламентських виборах.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE