Колишнього суддю Миколу Чауса, якого в квітні 2021 роки викрали невідомі, знайшли у селі на Вінниччині.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на джерело у правоохоронних органах.
“Він прийшов в шортах, весь брудний був, і з голим торсом. Він голодний був, ми йому їсти дали”, – повідомляє “Слідство.Інфо” з посиланням на голову Мазурівської сільської ради Валерія Груньківського.
За словами Груньківського Чаус сам прийшов до будівлі Мазурівської сільради, він розповів, що його викрали. Якийсь час суддя перебував у сільраді, де його нагодували. Після цього, за словами сільського голови, приїхали співробітники СБУ і забрали Чауса із собою.
Цензор.НЕТ також оприлюднив фото Чауса в одній білизні, вказавши, що знімок зробили у сільраді.
Адвокат Чауса Олександр Вишневий підтвердив “Українській правді”, що на фото суддя Чаус.
Водночас Вишневий не зміг повідомити, де наразі перебуває його клієнт.
Адвокат планує зв’язатися з дружиною Чауса, яка зараз у Молдові. За його словами, якщо інформація підтвердиться, доведеться відправлятися на Вінниччину.
У поліції Вінницької області УП повідомили, що в них “ніякої інформації немає, поліція цю справу не розслідує”.
Водночас джерела “Української правди” у правоохоронних органах підтверджують, що Чауса знайшли у селі на Вінниччині. За словами співрозмовника УП, до поліції звернувся староста.
У Національному бюро розслідувань закликали передати детективам підозрюваного екссуддю Миколу Чауса, якого виявили у селі на Вінниччині.
“Станом на 15:30 правоохоронці, які, за нашою інформацією, затримали підозрюваного екссуддю Дніпровського районного суду міста Києва, на зв’язок із детективами НАБУ не виходили.
Закликаємо правоохоронців дотримуватися закону і передати підозрюваного, якого розшукують детективи, уповноваженим представникам Національного бюро”, – йдеться у повідомленні.
За словами джерела УП в правоохоронних органах, суддю Чауса затримали співробітники Служби безпеки.
