Politerno > Україна і світ > До викрадення Чауса причетні спецслужби України, Київ не реагує на запити, – генпрокурор Молдови

До викрадення Чауса причетні спецслужби України, Київ не реагує на запити, – генпрокурор Молдови

  • 23 Липня, 2021
  • 468 Переглядів
  • 0

За даними правоохоронців Молдови, до викрадення Чауса причетні держструктури України.

Генпрокурор Молдови Олександр Стояногло заявив про завершення розслідування у справі щодо зникнення українського екссудді Миколи Чауса, пишуть місцеві видання Unimedia та evz.ro.

 “В основному ми завершили розслідування тут, у Республіці Молдова. Ми надіслали декілька запитів про встановлення в Україні судово-позовного прохання і чекаємо відповідей. Наше завдання – ідентифікувати людей, які приїхали з України та провели відповідні операції тут, у Молдові”, – зазначив Стояногло.

Генпрокурор Стояногло підкреслив, що правоохоронці у Молдові визначили людей зі спецструктур України, які брали участь у викраденні колишнього судді.

Напередодні Слідчий комітет парламенту Молдови звернувся до Верховної Ради України щодо організації зустрічі для обговорення розслідування зникнення екссудді Миколи Чауса.

Адвокат екссудді Олександр Вишневий повідомив журналістам, що його та інших захисників Чауса запросили для участі в засіданні у двосторонньому міжпарламентському молдовсько-українському форматі, щоб отримати будь-яку інформацію щодо розслідування викрадення екссудді правоохоронними органами України.

“У комісії (парламентська комісія в Молдові – ред.) зазначили, що не мають жодної інформації стосовно цього, оскільки українська сторона не реагує на запити з боку представників влади та правоохоронних органів Молдови”, – заявив Вишневий. 

“Така реакція, за їх твердженням, перешкоджає встановленню всіх фігурантів кримінальної справи. А йдеться не тільки про виконавців, а й про замовників злочину, встановлення їхнього місцеперебування”, – додав адвокат.

Нагадаємо, слідча комісія парламенту Молдови з вивчення обставин ймовірного викрадення у Кишиневі екссудді Миколи Чауса звернула окрему увагу на версію про те, що до зникнення Чауса могли бути причетні спецслужби України.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE