Politerno > Україна і світ > Офіс Генпрокурора розсекретить матеріали справи щодо “Іловайського котла”

Офіс Генпрокурора розсекретить матеріали справи щодо “Іловайського котла”

  • 5 Серпня, 2021
  • 298 Переглядів
  • 0

Офіс Генпрокурора прийняв рішення про розсекречення матеріалів кримінального провадження щодо організації та проведення бойових дій в районі міста Іловайська. СБУ вже направила відповідні документи до Генштабу та інших органів.

Про це повідомила генпрокурорка Ірина Венедіктова, яку цитує Офіс генпрокурора.

“Нами ухвалене рішення про необхідність розсекречення матеріалів кримінального провадження щодо організації та проведення бойових дій в районі міста Іловайська. Службою безпеки України вже скеровано відповідні клопотання про розсекречення документів до Генерального штабу ЗСУ та інших органів для прийняття відповідних рішень.

Наразі ми працюємо над удосконаленням офіційного вебсайту Офісу генпрокурора та маємо намір розмістити на ньому відповідний розділ, присвячений “Іловайським подіям”, – зазначила Венедіктова.

Про це Венедіктова розповіла на зустрічі з рідними загиблих, полонених і безвісти зниклих українських військовослужбовців.

Вона пояснила, що розслідування Іловайських подій триває у двох напрямках – вторгнення з боку РФ та вбивство українських військових, а також перевірка обставин можливого недбалого ставлення до військової служби з-поміж керівництва антитерористичною операцією.

Під час розслідування допитано понад 900 потерпілих і свідків, вилучено, оглянуто та досліджено понад 1600 бойових документів. Обсяг матеріалів кримінального провадження складає понад 300 томів, з яких понад 70 із грифом обмеженого доступу.

Нагадаємо, днями адвокати повідомили, що Мамедов звільняється з посади та з органів прокуратури через тиск, а проти нього “порушили ряд дисциплінарних і кримінальних проваджень”.

Офіс генпрокурора заявив, що заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов, який написав заяву про звільнення, не може бути звільнений згідно з законом до закінчення розгляду дисциплінарного провадження щодо нього.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE