Politerno > Україна і світ > “Велике будівництво” зробило друзів Зеленського у 2,3 рази багатшими і принесло їм 24 млрд, – Загребельська

“Велике будівництво” зробило друзів Зеленського у 2,3 рази багатшими і принесло їм 24 млрд, – Загребельська

  • 7 Серпня, 2021
  • 448 Переглядів
  • 0
Велике будівництво Зеленського

Програма “Велике будівництво” Володимира Зеленського зробила його друзів багатшими в 2,3 рази і принесла їм 24 мільярди річного доходу.

Про це в фейсбуці  написала колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету України (2015-2019) Агія Загребельська.

 


“24 млрд – це наші гроші. Ті, що ми платили в бюджет купуючи будь-що, у собівартість чого закладено ціну пального (а це майже всі товари). Або просто заправляючи авто чи купуючи квиток на громадський транспорт. А також гроші, які ми разом виграли у “Газпрому”, й ті, що мали б піти на порятунок життів українців під час пандемії.

Не те, що мені жалко. В жодному разі. Інвестиції в інфраструктуру для будь-якої держави – це інвестиція в розвиток на заміну банальному проїданню. Проте, бюджетні гроші, що вливаються в будь-яку галузь, приносять користь лише та тільки тоді, коли розподіляються прозоро та проконкурентно, а не осідають в гаманцях фаворитів та чиновників.

Велике будівництво Зеленського – це перш за все поповнення партійної каси та покращення майнового стану його оточення, й лише потім будівництво доріг. 24 млрд Онуру – черговий тому доказ”, – написала вона.

Нагадаємо, коміки “Кварталу-95” у 2017-му виступали в готелі “Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa”, що входить у групу турецького забудовника “Онур”, і збиралися повторити там своє шоу “Весело” в 2020-му.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE