Politerno > Україна і світ > РФ вже де-факто окупувала Азовське море і тотально змінила баланс у Чорному, – Резніков

РФ вже де-факто окупувала Азовське море і тотально змінила баланс у Чорному, – Резніков

  • 10 Серпня, 2021
  • 281 Переглядів
  • 0

Україна стурбована намірами Росії розмістити ядерну зброю в анексованому Криму.

Про це повідомив віце-прем’єр – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков під час зустрічі в рамках робочого візиту в США з керівником американського фонду “Джеймстаун” Гленом Говардом, інформує Мінреінтеграції.

“Росія вже де-факто окупувала Азовське море і тотально змінила баланс у Чорному, повністю його мілітаризувала. Ми особливо стурбовані діями РФ, які спрямовані на підготовку Криму до розгортання там ядерної зброї”, – сказав Рєзніков.

Він додав, що саме з опорою на Крим Росія здійснює військові операції на Близькому Сході і в Африці, впливає на Балкани.

“Зараз те ж саме відбувається з “Північним потоком-2″. Три країни Балтії опиняться під страшним тиском. Так само під прямою загрозою опинилася Польща. Для України і країн Балтії – це майже гарантована ескалація, а для решти Європи – тотальна залежність у майбутньому і гарантований шантаж”, – зазначив Рєзніков.

Він також висловив переконання, що треба посилити санкції проти компаній, які втілюють цей проєкт, і не допустити його запуску. “Важливо розширити пакет у сфері безпеки для України. В першу чергу – за рахунок розгортання сил ППО, навіть шляхом розміщення американських підрозділів. Наше законодавство це дозволяє”, – заявив віце-прем’єр.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE