Politerno > Україна і світ > Офіс Зеленського через ВРП тисне на суддю, який зобов’язав ДБР відкрити провадження щодо “вагнерівців”, – активісти

Офіс Зеленського через ВРП тисне на суддю, який зобов’язав ДБР відкрити провадження щодо “вагнерівців”, – активісти

  • 10 Серпня, 2021
  • 356 Переглядів
  • 0

Вища рада правосуддя покарала суддю Сидорова, який зобов’язав ДБР зареєструвати заяву щодо держзради стосовно Зеленського і його оточення.

Про це у Facebook повідомляє організація “Рух опору капітуляції”.

“Вища рада правосуддя – “філія Банкової”, покарала суддю Євгена Сидорова після того, як він своїм рішенням зобов’язав Державне бюро розслідувань зареєструвати у Єдиному реєстрі досудових розслідувань заяву щодо злочину за статтею 111 “Державна зрада” у справі “Вагнергейту”. Вища рада правосуддя призначила йому дисциплінарне стягнення у вигляді попередження”, – говориться в повідомленні.

Організація зазначає, що Портнов, Бужанський та Демченко подали на Сидорова 30 скарг за 40 днів. Суддю притягнули до відповідальності за два адміністративні протоколи за статтею 130(водіння в нетверезому стані), справи щодо яких він закрив.

“У першому випадку, протокол склали за те, що водій нібито відмовлявся проходити обстеження. Насправді, він не відмовлявся, а лише вимагав, щоб для цього його відвезли у найближчу лікарню, а не на інший край Києва. У другому, співробітники поліції написали в протоколі, що спіймали порушника в стані алкогольного сп’яніння о 23:14, хоча в цей час порушник вже був затриманий. Тобто вказали хибний час і переплутали 23:14 та 21:14. Тобто в обох ситуаціях, поліція припустилася помилок, і Сидоров не міг ухвалити інше рішення”, – додали в організації.

Крім того, повідомляється, що ДБР досі не виконало рішення судді у справі “вагнерівців”, заяву в ЄРДР не зареєстрували.

“Для підвищення градусу трешу, РНБО має накласти на Сидорова санкції, а судове рішення визнати таким, що не підлягає виконанню”, – підсумували в організації.

Недавно стало відомо, що Вища рада правосуддя зупинила розподіл дисциплінарних скарг, а також скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді чи прокурора, через норми закону № 1635-ІХ.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE