Politerno > Україна і світ > Лукашенко поскаржився Путіну на стягнення Польщею військ до кордону

Лукашенко поскаржився Путіну на стягнення Польщею військ до кордону

  • 9 Листопада, 2021
  • 333 Переглядів
  • 0

Самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко у телефонній розмові з президентом РФ Владіміром Путіним висловив занепокоєння через стягнення на кордон регулярних військ Польщі у зв’язку з міграційною кризою.

Про це білоруському державному агентству БЕЛТА повідомили у пресслужбі Лукашенка, повідомляє “Європейська правда“.

“Особливе місце у розмові зайняло обговорення ситуації на білорусько-польському кордоні, а також жорстких дій польської сторони щодо мирних людей. При цьому, як було наголошено, особливе занепокоєння викликають факти стягування на кордон регулярних військ Польщі.

Глави держав у деталях обговорили тривожні факти та тенденції, що відбуваються на білорусько-польських рубежах”, – заявило білоруське агентство.

Лукашенко в інтерв’ю головреду российского журнала “Национальная оборона” Игорю Коротченко пояснив своє бачення ситуації на кордоні.

Пресслужба Кремля за підсумками розмови опублікувала лаконічне повідомлення, що “президенти обмінялися також думками щодо ситуації з біженцями на білорусько-польському та білорусько-литовському кордонах”.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеєгофер закликає Євросоюз “вжити заходів”, щоб допомогти зупинити приплив мігрантів із Білорусі.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE