Politerno > Україна і світ > Нова міністерка оборони Німеччини пропонує націлити санкції на Путіна

Нова міністерка оборони Німеччини пропонує націлити санкції на Путіна

  • 19 Грудня, 2021
  • 655 Переглядів
  • 0
Крістіне Ламбрехт

Новопризначена міністерка оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт пропонує погрожувати санкціями найвищому керівництву Росії, щоб стримати її від ескалації.

Про це повідомила “Європейська правда” з посиланням на її інтерв’ю Bild.

“Я з великою тривогою спостерігаю за тим, що відбувається”, – сказала вона на запитання про те, як оцінює нарощування Росією сил біля кордонів України.

“Я дуже добре розумію побоювання українців. Саме тому моя перша поїздка у неділю – до Литви, сил швидкого реагування НАТО, щоб скласти враження, як солдати бачать ситуацію у регіоні. Очевидно, що агресором є Росія. Ми повинні зробити усе можливе, щоб зупинити ескалацію, включно з погрозою жорстких санкцій”, – зазначила Крістіне Ламбрехт.

Її запитали, чи російський газопровід “Північний потік-2” також міг би увійти до такого списку санкцій. Міністерка не дала прямої відповіді на це.

“Ми маємо задіяти увесь наявний інструментарій. Вже зараз варто “цілитися” санкціями на Путіна і його найближче оточення. Відповідальні  за агресію мають відчути наслідки особисто для себе. Наприклад, щоб вони не могли полетіти до Парижа за покупками на Єлисейських полях”, – наголосила міністерка. 

На запитання про потенційне розміщення в Україні німецьких військових для стримування Росії від вторгнення вона відповіла, що зараз в НАТО хочуть діяти через інші важелі тиску.

“Ми повинні вичерпати усі способи дипломатичних і економічних санкцій. І всі подальші кроки потрібно тісно координувати між членами Альянсу”, – сказала Крістіне Ламбрехт.

Нагадаємо, 18 грудня у МЗС Росії заявили, що у Заходу “є два шляхи” – або прийняти пропозицію РФ (погодитися з умовою, що Україна не вступить до НАТО), або “мати справу з військово-технічною альтернативою”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE