Politerno > Україна і світ > Порошенко звинуватив Зеленського і Коломойського у переслідуванні, каже, що за ним стежать сотні людей. ВІДЕО

Порошенко звинуватив Зеленського і Коломойського у переслідуванні, каже, що за ним стежать сотні людей. ВІДЕО

  • 16 Січня, 2022
  • 351 Переглядів
  • 0

Екс-президент Петро Порошенко називає президента Володимира Зеленського архітектором справи у держзраді проти нього, а замовником – олігарха Ігоря Коломойського.

Про це Порошенко заявив на брифінгу в Варшаві.

“За моєю інформацією, архітектором моєї справи є пан Зеленський, який дає вказівки, організовує і несе за це відповідальність. Замовником виступає пан Коломойський, я це стверджую авторитетно – як помста за Приватбанк, помста за всі ці речі”, – зазначив експрезидент.

“Зеленський, Коломойський, Татаров, Симоненко, і це все одна… Зеленського я бандою не називаю поки що, але решта – це все одна банда”, – додав Порошенко.

 

Порошенко звернув увагу на те, що, незважаючи на підозри в крадіжці більше 10 млрд доларів, у виведенні й відмиванні коштів, шахрайстві, “Коломойський у нас без підозри, без санкцій, Коломойський у нас дуже активно разом із Зеленським заробляє”.

“Pandora Papers – це лише перша серія. Пане Зеленський, чекайте відосік. І це буду робити не я, а найбільші, найкращі міжнародні медіа”, – анонсував екс-президент.

Він висловив думку, що Зеленському краще було б “вийти і пояснити, за що йому заплатили 41 мільйон, за що йому заплатив ще десятки мільйонів пан Коломойський, які були джерела цих коштів”.

Порошенко заявляє, що для стеження за ним влада витрачає мільйони гривень і залучає сотні людей.  

“Коли Зеленський думає, що він з Коломойським можуть слідкувати за моїми пересуваннями… Як тільки я за кордоном, у них немає інформації, але як тільки я що-небудь замовляю в Україні – розвідка, служба зовнішньої розвідки, заздалегідь агенти їздять…

І в мене обурення. Мільйони гривень ви витрачаєте, сотні людей на те, щоб слідкувати за Порошенком замість того, щоб збирати інформацію по Путіну, по Росії. Це точно безглуздя, і за це точно треба буде відповідати”, – заявив Порошенко.

Коментуючи інформацію Державного бюро розслідувань про те, що Порошенко замовив квитки на літак за кордон вже після спроби вручення йому повістки, екс-президент сказав: “Я хочу порадити ДБР: якщо ти щось розслідуєш, обов’язково подбай про те, щоб не вийти на себе”.

Він розповів, що сам не купує квитки, а звертається до туристичного агентства.

“Але той факт, що вони слідкують, куди я поїхав, як я поїхав, що я говорив, хто і як замовляв квитки, свідчить лише про одне: вони слідкують незаконно за лідером опозиції. Вони прослуховують мої телефони, вони наружним супроводом супроводжують мої автівки, вони дивляться, куди я полетів”, – заявив Порошенко.

Екс-президент відзначив, що за 4 тижні, поки його не було в Україні, “жоден телеграм-канал Коломойського і Зеленського” не оприлюднив місце його перебування. За словами Порошенка, це пов’язано з тим, що він не купував квитки в Україні.

Він не сказав, де зустрів Новий рік, пояснивши, що журналістка Яніна Соколова “зарезервувала” це питання для його дружини Марини. Водночас Порошенко зазначив, що відпочив і побачився з дітьми та онуками.

Нагадаємо, через повідомлення про замінування з ТРЦ Gulliveг, Ocean Plaza, а також з ТЦ “Універмаг “Україна” евакуювали працівників та відвідувачів. “Замінували” й аеропорт “Жуляни”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь