Politerno > Україна і світ > Адвокати стверджують, що Порошенко не підозрюваний. Суд оголосив перерву

Адвокати стверджують, що Порошенко не підозрюваний. Суд оголосив перерву

  • 17 Січня, 2022
  • 337 Переглядів
  • 0

Адвокати Петра Порошенка у Печерському райсуді Києва заявили, що формально він не є підозрюваним у справі про державну зраду та сприяння терористичній організації шляхом купівлі вугілля на окупованих територіях України у 2014-2015 роках. 

Про це повідомив адвокат Ігор Головань у ході засідання суду.

“Захисникам не можуть бути зрозумілі процесуальні права та обов’язки на тій підставі, що Порошенко Петро Олексійович не має статусу підозрюваного в цьому провадженні. Ми не бачили жодного документа, який би підтверджував повідомлення Порошенка про підозру. 

Єдиний документ, який ми колись бачили – і я його навіть публікував у мережі: це лист паперу за підписом особи Бондаренко, в якому не заповнені графи прізвище, час і дата. Отже, жодного документа або іншого доказу, який би підтверджував факт повідомлення Порошенка про підозру, не існує. Ми його, в усякому разі, не бачили”, – зазначив Головань.

Згодом адвокат експрезидента попросив 2-3 години на ознайомлення зі справою.

Суд оголосив перерву до 14:00.

Нагадаємо, сьогодні о 09:03 літак з Порошенком приземлився в «Жулянах». Біля «Жулян» зібралися кілька сотень прихильників лідера «Європейської солідарності». Вони стоять з прапорами біля входу до терміналу. Також біля аеропорту чергують силовики.

Представники ДБР вручили експрезиденту Петру Порошенку повістку в суд прямо на паспортному контролі в аеропорту «Жуляни».

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE