Politerno > Україна і світ > Після заяви Зеленського Терехов змушений був заспокоювати харківчан: Ми нікому не дамо захопити місто

Після заяви Зеленського Терехов змушений був заспокоювати харківчан: Ми нікому не дамо захопити місто

  • 21 Січня, 2022
  • 427 Переглядів
  • 0

У відповідь на заяву Зеленського про те, що Харків може бути окупований Росією і це стане початком повномасштабної війни, харківський міський голова Ігор Терехов попросив жителів міста не панікувати.

Про це повідомляє Суспільне“.

“Хочу заспокоїти харків’ян, сказати, що поки я Харківський міський голова ми нікому не дамо захопити Харків – ніякій Росії. Тому у Харкові все буде спокійно, чітко, нічого тут не буде. Ми докладаємо всіх зусиль, і Харків залишиться спокійним містом, нехай росіяни не розтуляють рота”, – зазначив він.

На питання, які саме заходи проводить міська влада для забезпечення безпеки в умовах можливої загрози, Терехов відповів: “Ми робимо все чітко, є чітка дорожня карта. Я дуже хочу, щоб не було жодної агонії, істерики. Харків залишається спокійним, толерантним, мирним українським містом. Не буде ніякої війни”.

Терехов підкреслив, що місто буде жорстко протистояти всім спробам росіян захопити місто.

“Місто Харків – це є українське місто. Сьогодні місто Харків буде протистояти. І потужно протистояти будь-якій агресії. Ми всі разом, харків’яни, мешканці України, нікому не дозволимо нікому віддати місто Харків. Захопити місто Харків. Будь-який загарбник, який тільки міркує прийти на нашу землю має знати, що він отримає надпотужну відсіч від містян, від наших міжнародних партнерів, від всіх мешканців України”, – підкреслив Терехов.  Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь