Politerno > Україна і світ > В Україні запустять е-квитки для громадського транспорту: Рада підтримала за основу законопроєкт

В Україні запустять е-квитки для громадського транспорту: Рада підтримала за основу законопроєкт

  • 26 Січня, 2022
  • 1456 Переглядів
  • 0

Народні депутати підтримали за основу законопроєкт, що прирівнює електронний квиток у міському електричному та автомобільному транспорті до паперового.

Про це відомо з засідання ВР 26 січня, законопроєкт №5705 підтримали 270 народних депутатів.

Як розповів заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм, законопроєкт має “допомогти відійти від тієї форми квитків і електронних квитків, яка зараз є застаріла, і переходити до належного функціонування автоматизованої системи оплати вартості проїзду і в міському, і в пасажирському транспорті”.

Найєм додав, що документ фактично вводить у дію і дозволяє вже впровадити електронний квиток.

Згідно законопроєкту, затвердження форми, обов’язкових реквізитів та відомостей, які має містити проїзний та електронний проїзний документ є відповідальністю Міністерства інфраструктури.

Законопроєкт розроблявся урядом і був підтриманий Кабінетом міністрів ще у червні 2021 року.

Зазначається, що до законопроєкту були зауваження у частині пільгових перевезень та компенсацій. Проте, як пояснив заступник міністра інфраструктури, ці функції будуть віднесені до повноважень місцевих адміністрацій.

Також було зареєстровано альтернативний документ №5705-1, основна відмінність якого полягала у передачі частини повноважень з Мінінфраструктури до місцевої влади. Проте цей документ відхилили.

Нагадаємо, громадяни, які зроблять бустерну дозу щеплення від коронавірусу, отримають через портал “Дія” ще 500 гривень в рамках програми “є-підтримка”. Українцям старше 60 років дозволять сплачувати комуналку грошима, отриманими в межах програми “єПідтримка”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE