Politerno > Україна і світ > Фірташ закликав Україну відмовитися від шляху до НАТО

Фірташ закликав Україну відмовитися від шляху до НАТО

  • 27 Січня, 2022
  • 464 Переглядів
  • 0

Олігарх Дмитро Фірташ закликав Україну відмовитись від перспективи членства в НАТО та оголосити нейтралітет, бо від цього “виграють усі”.

Про це повідомив “зілізничник”, екснардеп та журналіст Сергій Лещенко з посиланням на статтю адвоката Фірташа Ленні Девіс у Medium.

“Моє питання сьогодні таке: чому Україна має бути змушена обирати між Анти-Росією та членством у НАТО чи проросійською орієнтацією та Анти-НАТО? Чому ми не можемо бути нейтральними – “Швейцарією Євразії”? Це відповідало б історичному становищу України, що сягає корінням у середньовіччя, на торговому перехресті між Європою та Азією.

Це моя точка зору щодо нинішньої кризи: Америка, Європа та Росія можуть отримати вигоду з нейтральної України як економічні та торгові партнери.

Я майже не сумніваюся, що говорю від імені багатьох українців, які хотіли б мати найкраще з обох світів — нейтралітет, торгівлю з усіма та добрі стосунки з усіма. І чому б ні? Це означало б більше робочих місць та процвітання для України. Нейтральна Україна не має розглядатися як загроза Америці, Європі чи Росії”, – сказано у статті Фірташа.

Видання KyivPost повідомило, що Фірташ їм пропонував опублікувати таку саму статтю.

Видання відмовилося її публікувати, оскільки олігарх просуває “вимогу Путіна про те, щоб Україна була залишена Заходом”.



Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE