Politerno > Україна і світ > ДБР допитало Трухіна і вивчило відео з камер на трасі: “за кермом – людина в червоному”

ДБР допитало Трухіна і вивчило відео з камер на трасі: “за кермом – людина в червоному”

  • 7 Лютого, 2022
  • 314 Переглядів
  • 0

Державне бюро розслідувань заявляє, що у справі щодо ДТП за участі Трухіна на вивчених записах з відеокамер від Полтави до Борисполя за кермом Audi A8 перебувала особа в одязі червоного кольору.

Про це повідомляє ДБР.

 

“У Державному бюро розслідувань вивчили матеріали з відеокамер від Полтави до Києва, які фіксували пересування машини народного депутата України Олександра Трухіна у день ДТП.

Слідчі Бюро виявили, що на усіх камерах від Полтави до Борисполя за кермом Audi A8 перебувала особа в одязі червоного кольору (на відео патрульного, що оформлював ДТП, присутній чоловік у червоній футболці, якого Трухін називає водієм -ред).

Зокрема, це зафіксувала й остання, на той час робоча камера, розташована у центрі міста Бориспіль.

Зауважуємо, що аварія трапилася на ділянці дороги, де було демонтовано камери спостереження.

Тому було призначено низку експертиз, які б установили особу водія у момент ДТП. Наразі завершено чотири експертизи, остання – п’ята – триває. Після її завершення можна буде остаточно дати відповідь щодо особи водія”, – зазначили у ДБР.

За даними ДБР, матеріали справи наразі налічують понад 5 томів.

Знову наголошується, що після початку розслідування ДБР зверталося офіційно до поліції, щоб правоохоронці надали усі матеріали, але з невідомих причин ці матеріали надані не були.

Вказано, що ДБР зробило запит до “Української правди” із проханням надати усі наявні матеріали дослідження та вказати джерела їх надходження.

Також Бюро з’ясовує, чому це відео не було передано слідчим на відповідний запит до Міністерства внутрішніх справ.

У ДБР кажуть, що допитали значну кількість свідків, у тому числі народний депутат (Трухін –ред.), інші учасники пригоди, поліцейські.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE