Politerno > Україна і світ > У Порошенка показали відео, на якому Чаус розповів, як з нього вибивали покази

У Порошенка показали відео, на якому Чаус розповів, як з нього вибивали покази

  • 8 Лютого, 2022
  • 357 Переглядів
  • 0

Екссуддя Микола Чаус розповів, що його зв’язаним вивозили до Румунії і вимагали дати свідчення проти експрезидента Петра Порошенка.

Про це повідомив нардеп від “ЄС” Володимира Ар’єва у Facebook.

На відео з Чаусом спілкується безпосередньо Ар’єв, який стверджує, що Чауса викрадали українські спецслужби під керівництвом керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова. За його словами Чауса вивезли, щоб вибити покази проти Порошенка.

Дата, час та місце спілкування не вказується. Чаус розповідає деталі свого викрадення з Молдови.

“Там вони положили мене на підлогу пасажирського сидіння і друга людина сіла на мене на голову і тримала. Коли я намагався вилізти з-під нього, то він мене бив кулаками по спині, по нирках. Це тривало хвилин двадцять-тридцять.

Потім вони мене пересадили в “пиріжок” (автомобіль – ред.) чи темно-зеленого, чи темно-синього кольору. Схоже що це було “Peugeot”… Вони дали мені укол і ще раз зв’язали руки-ноги і потім ми поїхали. Їхали ми години дві, може півтори.

Потім по дорозі я спитав, куди ми їдемо, в Румунію, чи Придністров’я. Сказали, що в Румунію. Я почав звільнятися, намагався втекти. Вони мене ще били по голові, коли я починав рухатися”, – зазначив Чаус.

Чаус не називає, хто саме його викрав, а говорить лише “вони”. За словами екссудді, йому приносили близько 100 роздрукованих питань, де він під кожним питанням мав поставити підпис “так”, чи “ні”.

“І проти кожного питання стояв плюс, чи мінус. І казали, щоб я написав так, як там написано (де “плюс” – значить так, де “мінус” – значить ні)…

Сказали поки не напишеш, що їхав з Києва на літаку і що був у кабінеті Порошенка, і що отримав особисто від нього вказівки засудити Корбана (бізнесмен Геннадій Корбан – ред.) то живим з підвалу не вийдеш”, – додав екссуддя.

Нагадаємо, за колишнього суддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса, якого підозрюють у хабарництві, внесли заставу у розмірі майже 718 тисяч гривень.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE