Politerno > Україна і світ > Це звичайне ДТП, до відео з боді-камер мали доступ до 100 осіб, – глава Нацполіції про Трухіна

Це звичайне ДТП, до відео з боді-камер мали доступ до 100 осіб, – глава Нацполіції про Трухіна

  • 9 Лютого, 2022
  • 338 Переглядів
  • 0

Доступ до відеозапису з нагрудної камери патрульного Сергія Петрика з місця ДТП за участі Олександра Трухіна мали близько 100 людей.

Про це заявив голова Нацполіції Ігор Клименко під час засідання комітету ВР з питань правоохоронної діяльності.

Клименко розповів, що під час скоєння ДТП не було переконання чи це “злочин, чи це не злочин”. Окрім того, за його словами 23 серпня, коли сталася ДТП, поліція обслуговувала іноземні делегації і намагалася швидко оформляти всі ДТП по місту Києву. Інформацію про те, що на місце був нардеп поліція отримала через пару годин.  

“Яким чином інформація (з боді-камери – ред.) могла попасти, або не попасти на сервер (поліції – ред.)?

Кожен працівник поліції після закінчення зміни свою боді-камеру ставить на відповідне місце і працівник айті знімає з цієї камери інформацію на сервер… До серверу має доступ дуже багато працівників поліції. Це і ті ж айтішники і працівники моніторингу і працівники підрозділів адмінпрактики. Це означає, що в місті Києві доступ до цієї інформації мали близько 100 чоловік.

Визначити, хто конкретно міг зняти інформацію з сервера на сьогоднішній день неможливо”, – зазначив Клименко.

Клименко припустив, що оскільки на серверах зберігаються терабайти інформації, то відео могло “накластися”, оскільки “жоден представник патрульної поліції, який був допитаний, не може чітко сказати цим відео в ті дні хтось цікавився”. “Це звичайна ДТП… що стосується звичайних ДТП, там де звичайна “адмінка” (адміністративне правопорушення – ред.) могла просто накладатися інформація, це один із тих моментів, які ми досліджуємо в рамках службового дослідження”, – сказав він.

Нагадаємо, як заявив керівник ЦПК Віталій Шабунін, вперше в історії України орган досудового розслідування оприлюднив матеріали з метою виправдати фігуранта.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE