Politerno > Україна і світ > Кається і просить росіян скласти зброю: СБУ оприлюднила допит російського ОМОНівця

Кається і просить росіян скласти зброю: СБУ оприлюднила допит російського ОМОНівця

  • 25 Лютого, 2022
  • 843 Переглядів
  • 0

СБУ опублікувала відеозапис допиту російського ОМОНівця, на якому він у подробицях розповів про хід операції та розкаюється у своїх діях.

Відео оприлюднено на facebook-сторінці СБУ.

ОМОНівець каже, що його звати Плотников Євген, 08.11.1994 року народження, і він походить з Кемеровської області. На службу до ОМОНу вступив 2018 року.

3 лютого 2022 року їхній загін Новокузнецького ОМОНу рушив до Кемерова, де об’єднались із загонами підрозділів ОМОНу Кемерова, а потім через Смоленськ до Білорусі в Гомель. Безпосередньо перед початком вторгнення їх розквартирували в наметах у полі під селом Новая Гребля.

“23 лютого було загострення, і нам довели, що “захоплюватимемо Україну – будемо проривати через кордон”, – повідомив омоновець.

Після цього, в ніч проти 24-того, ми почули літаки, стрілянину, вибухи, сили білоруських військ та наших – РФ. Потім пішли війська РФ. Наступного ранку вже пішли ОМОН співробітники – вже в зачищений сектор.

Дорогою до кордону вже побачили білоруських солдатів. І нас спокійно пропустили – проїхали далі. Проїжджаючи далі, в колоні були військовослужбовці, одиниці техніки, танки тощо. Чули гелікоптери.

Завдання було – захопити Київ, вирушити туди та захопити. Також нам видали перед цим георгіївські стрічки – сказали “нашити на шеврони”.

Все, після того, як там зачистили – заходили з боку Чорнобиля, там уже було зачищено військовими РФ. Просунулися далі Києвом, віддалилися від військових і по нас були постріли з мінометів і гелікоптерів українських військ”.

Він розповів, що далі в ході бою в них закінчились боєприпаси і він потрапив у полон. 

Наприкінці відео, російський силовик каже, що “розкаюється в скоєному” і закликав російських військових “не нападати на братські народи і жити дружно”.

Нагадаємо, міністр оборони Польщі Маріуш Блащак проінформував про прибуття в Україну колони польських вантажівок з боєприпасами для ЗСУ.

Україна і надалі отримуватиме від союзників системи протиповітряної оборони та інші оборонні засоби.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE