Politerno > Україна і світ > ФРН таки дозволила експорт свого озброєння Україні

ФРН таки дозволила експорт свого озброєння Україні

  • 26 Лютого, 2022
  • 571 Переглядів
  • 0

Німеччина надала дозвіл Нідерландам поставити Україні 400 ручних протитанкових гранатометів для допомоги у боротьбі з російськими військами, що свідчить про різку зміну військової політики Берліна на тлі тиску з боку союзників з ЄС та НАТО.

Про це пише “Politico”, повідомляє “Європейська правда”.

До суботи Німеччина дотримувалася давньої практики не дозволяти ввезення летальної зброї, яка під її контролем, у зону конфлікту.

Зсув у позиції Німеччини відбувається у міру того, як численні західні союзники мобілізуються, щоб відправити Україні більше зброї, боєприпасів та навіть систем протиповітряної оборони.

Скасування може означати швидке збільшення європейської військової допомоги Україні, оскільки більша частина зброї та боєприпасів на континенті принаймні частково зроблена в Німеччині, що дає Берліну законний контроль над її передачею.

Тим не менш, зміна позиції Берліна не обов’язково означає, що всі запити на постачання зброї будуть схвалені, оскільки кожен випадок вирішується індивідуально.

У грудні 2021 року Німеччина відмовилась надати Естонії дозвіл на передачу Україні 122-міліметрових гармат Д-30.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
close