Politerno > Україна і світ > Генасамблея ООН засудила напад РФ на Україну і закликала негайно вивести війська

Генасамблея ООН засудила напад РФ на Україну і закликала негайно вивести війська

  • 2 Березня, 2022
  • 524 Переглядів
  • 0

У середу, 2 березня, Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, в якій засуджує вторгнення Росії в Україну і закликає Москву негайно вивести всі сили з України.

Про це пише “Європейська правда“.

 

За резолюцію проголосувала 141 країна, 5 були проти і 35 утрималися. Проти документа проголосували сама Росія, Білорусь, яка залучена до вторгнення, Сирія, Еритрея та КНДР.

“Генеральна асамблея вимагає, щоб Російська Федерація негайно припинила застосування своєї сили проти України і утримувалася від незаконних погроз чи застосування сили проти будь-якої держави-члена ООН”, – йдеться у документі.

“Вимагає від Російської Федерації негайно, повністю та безумовно вивести всі свої збройні сили з території України в межах її міжнародно визнаних кордонів”, – йдеться у резолюції.

Резолюція засуджує рішення Російської Федерації від 21 лютого щодо статусу окремих районів Донецької та Луганської областей України, яке порушує територіальну цілісність та суверенітет України та суперечить принципам Статуту Організації Об’єднаних Націй;

Генасамблея вимагає від РФ негайно та безумовно скасувати рішення щодо статусу окремих районів Донецької та Луганської областей України.

Нагадаємо, у Київській області в місті Баришівка після проходу окупантів було підірвано міст.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь