Politerno > Україна і світ > “Ця власність належить українським біженцям”: активісти захопили будинок російського олігарха Дерипаски в Лондоні

“Ця власність належить українським біженцям”: активісти захопили будинок російського олігарха Дерипаски в Лондоні

  • 14 Березня, 2022
  • 804 Переглядів
  • 0

Активісти з українським прапором захопили маєток російського олігарха Дерипаски у Лондоні, повідомляє Daily Mail.

Протестувальники увірвалися до будинку вартістю 50 мільйонів фунтів стерлінгів в елітному районі Лондона Белгравія і вивісили банери: “Це майно звільнено” та “Путін, йди на х@й”.

 

Як пише британське видання, ті, хто захопив будинок, клянуться залишатися там, поки Путін не припинить війну. Також закликають розмістити у будинку українських біженців.

“Група, що захопила нерухомість, називає себе лондонськими махновцями, посилаючись на анархіста Нестора Махна, командувача Революційної повстанської армії України”, – повідомляє Daily Mail.

 “Поліцію викликали невдовзі після 01:00 у понеділок, 14 березня, у житловий будинок на Белгрейв-сквер, SW1. Офіцери прибули на місце і виявили, що кілька людей проникли всередину та вивісили банери з вікон нагорі. Офіцери залишаються на місці” – заявили у столичній поліції.

Дерипаска має глибокі зв’язки з британським істеблішментом і одного разу приймав британських політиків Пітера Мендельсона та Джорджа Осборна на своїй яхті на Корфу.

У результаті санкцій, оголошених у минулий четвер, були заморожені його активи та запроваджено заборону на будь-які операції з приватними особами та підприємствами Британії.

Магнат стверджує, що “не існує жодного факту”, який би виправдав ці заходи, і пообіцяв оскаржити їх у суді.

Вважається, що росіянин має статки в 3,2 мільярда фунтів стерлінгів. Минулого року один з британських депутатів охарактеризував його як “одного з найбільш лояльних олігархів президента Путіна”.

Нагадаємо, у французькому місті Біарріц місцевий активіст П’єр Афнер проник на віллу дочки Путіна “Альта Міра”, змінив там замки і заявив, що вілла готова прийняти жертв путінського режиму, і насамперед українських біженців.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь