Politerno > Україна і світ > Російські еліти хочуть ліквідувати Путіна, вже обрали наступника – ГУР МО

Російські еліти хочуть ліквідувати Путіна, вже обрали наступника – ГУР МО

  • 20 Березня, 2022
  • 6165 Переглядів
  • 0
Бортников - Путин

У російській бізнесово-політичній еліті формується група впливових осіб опозиційних до президента Володимира Путіна, які задумали його вбити.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

 

Якнайшвидше відсторонення Путіна від влади і відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні є метою цієї групи.

“Певна частина російської політичної еліти РФ розглядає як наступника Путіна – директора ФСБ Олександра Бортникова. Саме Бортников останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника ФСБ – фатальні прорахунки у війні проти України.

Саме Бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії.

Відомо, що Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення Путіна від влади. Зокрема, не виключається отруєння, раптова хвороба, або інша “випадковість”.

Не виключено, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній “злив” розташування чеченських підрозділів на півночі Києва” ,- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Рада нацбезпеки та оборони вирішила призупинити діяльність в Україні партій, які мають зв’язки з країною-агресором.

Український режисер Микити Лисков оголосив анімаційний флешмоб “Путлер, капут” щодо можливих сценаріїв загибелі Владіміра Путіна.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE