Politerno > Україна і світ > Саміт НАТО: стало відомо, яку зброю альянс надасть Україні і чого ми не отримаємо

Саміт НАТО: стало відомо, яку зброю альянс надасть Україні і чого ми не отримаємо

  • 24 Березня, 2022
  • 3530 Переглядів
  • 0

Україні у найближчий час буде надана протитанкова зброя, ударні безпілотники, зброя для протиповітряної оборони і засоби хімічної, біологічної і радіологічної оборони.

За словами журналіста-міжнародника Ростислава Демчука, під час засідання глав держав і урядів країн НАТО відбувся прямий відеоміст з президентом України Володимиром Зеленським.

Під час цієї відеорозмови Володимир Зеленський перерахував зброю, яка зараз необхідна Україні: літаки, танки, протитанкова зброя, протикорабельна зброя і, найголовніше – протиповітряна зброя далекого радіусу дії.

На це Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відповів, що Україні у найближчий час буде надана протитанкова зброя, ударні безпілотники, зброя для протиповітряної оборони і засоби хімічної, біологічної і радіологічної оборони.

Однак на запитання журналістів: яка саме зброя буде надана для ППО Єнс Столтенберг відповів, що він не буде озвучувати і специфікувати зброю. Але ще раз зазначив, що літаки і танки НАТО не буде надавати Україні оскільки це може призвести до загальноконтинентальної війни.

При цьому генсек Альясу уточнив, що вторгнення Росії на територію України змушує НАТО переглянути нинішню безпеку НАТО і суттєво посилити свою обороноздатність та посилити шідний фланг НАТО.

У ході саміту НАТО зробило офіційне звернення до Китаю із закликом аби Китай не надавав Росії економічної, технічної і фінансової допомоги.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE