Politerno > Україна і світ > У Львові облаштовують перше контейнерне містечко для переселенців

У Львові облаштовують перше контейнерне містечко для переселенців

  • 7 Квітня, 2022
  • 353 Переглядів
  • 0

Львівська міськрада облаштовує контейнерне містечко, в якому зможуть жити 350 тимчасових переселенців, що евакуювались з гарячих точок.

Про це повідомив львівський міський голова Андрій Садовий.

“Це 88 житлових контейнерів, у яких зможуть жити понад 350 людей.

В одному будиночку можуть жити 2-4 людини. Всередині є все необхідне – меблі, світло, тепло. Санвузли та їдальня розташовані на території містечка”, – зазначив Садовий.

Львівський мер пояснив, що ці будинки подарував уряд Польщі. Передовсім, сюди поселять студенти вишів, яких евакуювали з гарячих точок.

Садовий заявляє, що впродовж тижня на території Львова розмістять ще кілька таких містечок, аби розмістити близько 1000 жителів. За його словами, це буде найбільший у світі хаб з тимчасового розміщення переселенців.

Крім того, львівська влада має плани з будівництва дерев’яних двоповерхових котеджів, куди селитимуть насамперед вагітних жінок та дітей з новонародженими.

За його даними, у Львові наразі розміщені близько 200 тисяч переселенців, але влада очікує ще на одну хвилю вимушених переселенців зі східних областей через пожвавлення бойових дій. Після завершення війни, львівська місцева влада припускає, що близько 50 тисяч людей вирішуть залишитися і проживати у Львові. 

Нагадаємо, 7 квітня глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Україна “відійшла від пропозицій”, які обговорювалися під час переговорів у Стамбулі 29 березня, при цьому українська сторона констатує – Лавров озвучує провокаційні заяви, намагаючись тиснути на позиції Києва.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE