Politerno > Україна і світ > Псковські десантники відмовилися їхати воювати в Україну

Псковські десантники відмовилися їхати воювати в Україну

  • 7 Квітня, 2022
  • 2067 Переглядів
  • 0

Десантників із Пскова привезли у Білорусь, після чого вони мали вирушити до України для участі в бойових, однак військові масово відмовилися виконувати наказ командування, після чого їх повернули на місце дислокації у Псков.

Про це повідомляє білоруське видання Наша Ніва.

Близько 60 військовослужбовців зі Пскова відмовилися воювати на території України. Спочатку їх привезли на територію Білорусі, але після їх демаршу повернули до місця дислокації у Псков.

Точна дата події наразі невідома, можливо, йдеться про другу половину березня.

При цьому у повідомленні Телеграм-каналу “Псковська губернія” не зазначена кількість військових, які відмовилися воювати.

“Щодо кількісті військовослужбовців стверджувати не можу, але після новини “ПГ” мені вдалося “вийти” на водія, який ще минулого тижня вивозив з Білорусі частину цих хлопців до Пскова. Знаю особисто, тому інформація перевірена.

Повторюся – я вважаю, що військовослужбовці повинні захищати свою батьківщину насамперед від нападу, а не брати участь у імперському ресентименті вузької групи осіб (а можливо навіть однієї людини) за межами власної країни”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, пізно у середу Сенат США одноголосно ухвалив законопроєкт щодо відновлення програми часів Другої світової війни, яка дозволить президенту Джо Байдену більш ефективно надсилати зброю та інші поставки в Україну на тлі вторгнення Росії.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE