Politerno > Україна і світ > Окупанти утримують в “фільтраційних таборах” близько 30 тисяч українців – мерія Маріуполя

Окупанти утримують в “фільтраційних таборах” близько 30 тисяч українців – мерія Маріуполя

  • 18 Квітня, 2022
  • 204 Переглядів
  • 0

Станом на 18 квітня окупанти утримують в “фільтраційних таборах” по лінії Мангу-Нікольске-Ялта не менш 27 тисяч людей.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

“Депортація і фільтрація. За оновленими даними окупанти утримують в фільтраційних таборах по лінії Мангу-Нікольске-Ялта не менш 20 тисяч осіб, перешкоджаючи можливості евакуюватись через навмисне затягування та сповільнення процедури фільтрації.

Також 5-7 тис. осіб знаходяться у фільтраційному таборі у с. Безіменне (Донеччина – ред.) на стадії підготовки до депортації”, – зазначив Андрющенко.

24 березня в окупованому Докучаєвську (ОРДО) росіяни створили фільтраційний табір для цивільних осіб, які намагаються залишити Маріуполь.

“У місті Докучаєвськ Донецької області окупантами створено фільтраційний табір для цивільних осіб, які намагаються залишити Маріуполь. Із затриманими людьми каральні органи ФСБ РФ проводять так звані фільтрувальні заходи”, – йшлося у зведенні Генштабу ЗСУ.

Генштаб також повідомляє, що в районах населених пунктів Кремінна та Рубіжне зафіксовано факти насильної евакуації окупантами громадян України та вивезення їх на територію Воронезької області РФ.

“На сьогодні підтверджено інформацію про створення російського фільтраційного табору в Докучаєвську Донецької області. Туди масово доправляють цивільне населення, в якого вилучають документи. З людьми “працюють” співробітники ФСБ РФ. Їхня мета – пошук громадян, що брали участь в АТО/ООС, українських військових та правоохоронців. Далі людей переправляють до РФ, зокрема в Таганрог (Ростовська область) та Краснодарський край”, – заявили в ГУР Міноборони.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що наступ російських військ на Луганщині вже почався, вони зайняли Кремінну.

Журналіст OSINTtechnical опублікував можливо перші фото та відео російського крейсера “Москва” після влучання у його лівий борт українських ракет “Нептун”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь