Politerno > Україна і світ > Байден у Південній Кореї підписав пакет допомоги Україні на $40 млрд

Байден у Південній Кореї підписав пакет допомоги Україні на $40 млрд

  • 21 Травня, 2022
  • 246 Переглядів
  • 0

У суботу, під час візиту до Південної Кореї, президент США Джо Байден підписав закон про виділення підтримки Україні обсягом 40 млрд доларів.

Про це повідомив Білий дім.

Байден перебуває з візитом у Південній Кореї, тому законопроєкт для підпису привезли йому сюди зі США.

Схвалений законопроєкт передбачає загальну військову допомогу у розмірі 20 мільярдів доларів, понад 8 мільярдів доларів у вигляді загальної економічної підтримки України, майже 5 мільярдів доларів у вигляді глобальної продовольчої допомоги для вирішення потенційної нестачі продовольства та понад 1 мільярд доларів у вигляді сукупної підтримки біженців.

За даними видання The Washington Post, у ньому також передбачено передачу Україні сучасних американських систем протиповітряної оборони Patriot.

Речник Пентагону Джон Кірбі раніше цього місяця сказав, що фінансування для швидкого надання зброї Україні, яке використовував Байден останнім часом, вичерпається до третього тижня травня, якщо не виділити нові кошти. Саме тому швидке підписання законопроєкту є таким нагальним.

Нагадаємо, більшість членів Сенату США у четвер остаточно підтримали виділення допомоги Україні на суму майже 40 мільярдів доларів.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE