Politerno > Україна і світ > The Washington Post: у новому пакеті допомоги США для України є ЗРК Patriot

The Washington Post: у новому пакеті допомоги США для України є ЗРК Patriot

  • 20 Травня, 2022
  • 328 Переглядів
  • 0

The Washington Post стверджує, що у схваленому сенатом пакеті допомоги на суму $40 млрд передбачено передачу Україні сучасних американських систем протиповітряної оборони Patriot.

Про це йдеться у публікації видання за четвер.

“Законопроєкт, схвалений у четвер 86 ​​голосами проти 11, передбачає загальну військову допомогу у розмірі 20 мільярдів доларів, яка, як очікується, профінансує передачу передових систем озброєння, таких як ЗРК Patriot та далекобійна артилерія”, – сказано у матеріалі.

Видання відзначає, що до законопроєкту також включено понад 8 мільярдів доларів у вигляді загальної економічної підтримки України, майже 5 мільярдів доларів у вигляді глобальної продовольчої допомоги для вирішення потенційної нестачі продовольства та понад 1 мільярд доларів у вигляді сукупної підтримки біженців.

Україна неодноразово, ще від часів до вторгнення, просила США про надання систем Patriot, а після 24 лютого 2022 року цей запит став одним з основних (наряду з літаками та танками), однак досі він не був задоволений.

Більшість членів Сенату США у четвер остаточно підтримали виділення допомоги Україні на суму майже 40 мільярдів доларів.

Законопроєкт ще має підписати президент Джо Байден.

Нагадаємо, на тлі загрози повномасштабної війни з РФ влада України просила США надати системи протиповітряної оборони, зокрема зенітно-ракетні комплекси Patriot.

За словами президента Володимира Зеленського при обороні Маріуполя 90% льотчиків не поверталися, а операцію з безпечного виходу захисників проводять за участі західних партнерів.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE