Politerno > Україна і світ > Глава дипмісії США отримала візу для роботи в Україні

Глава дипмісії США отримала візу для роботи в Україні

  • 28 Травня, 2022
  • 207 Переглядів
  • 0

Нова посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк отримала візу для роботи в нашій країні.

Як пише “Європейська правда“, про це повідомила посол України у США Оксана Маркарова.

“Велика приємність видати візу і зустрітися з колегою – новим Послом США в Україні Бріджит Брінк. Україна завжди мала найкращих очільників американського дипломатичного представництва, які були не тільки високопрофесійними дипломатами, але й прекрасними людьми та прикладами публічного служіння. І цей раз не став виключенням! Дуже очікую на активну спільну роботу в визначальний час нашої боротьби за незалежність і демократію”, – написала вона у своєму Facebook.

19 травня Сенат США одноголосно затвердив дипломатку Бріджит Брінк на посаду посла Сполучених Штатів в Україні – наступного дня після того, коли США офіційно відновили роботу свого посольства в Києві.

Перед цим США не мали посла в Україні вже три роки. Останнього затвердженого Сенатом посла в Україні Марі Йованович тодішній президент Дональд Трамп усунув у 2019 році, домагаючись розслідування щодо своїх політичних суперників. Ця сага призвела до першого імпічменту Трампа.

Бріджит Брінк працювала на кількох посадах у дипломатичному корпусі, в тому числі була заступником помічника секретаря в Бюро з питань Європи та Євразії Держдепартаменту. Вона розмовляє російською, працювала в посольствах США в Сербії, Кіпрі, Грузії та Узбекистані.

Нагадаємо, внаслідок наступу ЗСУ ворог зазнав втрат і зайняв оборону на невигідних рубежах на Херсонщині.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE