Politerno > Україна і світ > “Політична атака з ОП”: мера Чернігова не випустили з України на офіційну зустріч

“Політична атака з ОП”: мера Чернігова не випустили з України на офіційну зустріч

  • 19 Червня, 2022
  • 531 Переглядів
  • 0

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку не дозволили перетнути кордон із Польщею.

Про це сам мер повідомив у Facebook.

“Щойно на кордоні мене не пустили до Польщі, куди я прямував на підписання угоди про партнерство та допомогу Чернігову.

Чітко пов’язую такі дії з політичними ігрищами посадових осіб, які шкодять Чернігову та дискредитують президента”, – зазначив Атрошенко.

За його словами, він прямував у місто Ряшів у складі делегації з чотирьох осіб. На митному пропускному пункті “Краківець” меру відмовили в перетині кордону з мотивацію – “не надав відповідних документів, які підтверджують підставу для виїзду за кордон”.

Мер зазначає, що питання по документах виникли лише стосовно нього та стверджує, що мав на руках повний пакет документів, що дозволяють перетинати кордон у службових цілях.

Те, що відбулося, Атрошенко назвав “політичною атакою на з боку одного зі співробітників Офісу президента”. Через це, мовляв, йому вже намагалися заборонити відрядження в Давос.

Оприлюднені мером документи свідчать, що він категорично не згоден із таким рішенням та має намір оскаржувати його в суді.

Нагадаємо, кореспондентка російського пропагандистського «Першого каналу» Ірина Куксенкова днями заявила, що, за її даними, українську парамедикиню Тайру обміняли на чеченця, давши разом із нею на додачу 25 мільйонів рублів.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE