Politerno > Україна і світ > У Британії заявили, що потрібно налаштовуватися на довгу війну в Україні і готуватися знову воювати в Європі

У Британії заявили, що потрібно налаштовуватися на довгу війну в Україні і готуватися знову воювати в Європі

  • 19 Червня, 2022
  • 423 Переглядів
  • 0

Прем’єр Британії Борис Джонсон заявив, що Путін вдається до кампанії виснаження, тому потрібно “приготуватися до довгої війни”. Глава ж британської армії сказав своїм військам, що вони повинні “підготуватися воювати в Європі ще раз”.

Джонсон написав у The Sunday Times, що завданням Великої Британії є залучення “часу на бік України” і попередив, що вторгнення РФ “входить в нову фазу”.

“Я боюся, що нам потрібно готуватися до тривалої війни, оскільки Путін вдається до кампанії виснаження, намагаючись знищити Україну чистою жорстокістю.Велика Британія та наші друзі повинні відповісти, гарантуючи, що Україна має стратегічну витривалість, щоб вижити і зрештою перемогти” – заявив він.

“Все залежатиме від того, чи зможе Україна посилити свою здатність захищати свою землю швидше, ніж Росія зможе відновити свою здатність атакувати”, – додав Джонсон.

Прем’єр-міністр Британії зазначив, що якщо Росія досягне успіху у захопленні території в Україні, “жодна нація ніде не буде в безпеці”, тому що “кожний диктатор відчує сміливість реалізовувати власні амбіції силою”.

Щоб цього не сталося, наголосив Джонсон, Україна має “отримувати зброю, обладнання, боєприпаси та навчання швидше, ніж окупант”.

Своєю чергою генерал Патрік Сандерс, який у понеділок замінив на посаді глави Генштабу Британії Марка Карлетона Сміта, попередив солдатів про виклики, з якими вони стикаються на тлі війни в Україні, повідомляє Sky News.

“Тепер існує гострий імператив створити армію, здатну воювати разом із нашими союзниками і перемогти Росію в битві”, — сказав генерал.

“Ми – покоління, яке має підготувати армію до того, щоб знову битися в Європі”, – додав він.

Глава армії сказав, що він є “першим начальником генерального штабу з 1941 року, який взяв на себе командування армією в тіні сухопутної війни в Європі за участю континентальної держави”.

 “Вторгнення Росії в Україну підкреслює нашу основну мету – захистити Сполучене Королівство, будучи готовими воювати та вигравати війни на суші” – сказав генерал.

Нагадаємо, міському голові Чернігова Владеславу Атрошенку не дозволили перетнути кордон із Польщею.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE