Politerno > Україна і світ > США заборонили імпорт золота з РФ і ввели санкції проти майже 100 росіян і компаній

США заборонили імпорт золота з РФ і ввели санкції проти майже 100 росіян і компаній

  • 28 Червня, 2022
  • 294 Переглядів
  • 0

У вівторок, 28 червня, США оголосили про заборону імпорту російського золота та додали до санкційного списку 70 юридичних і 29 фізичних осіб.

Про це, як пише “Європейська правда“, заявили в Міністерстві фінансів США.

З моменту ухвалення рішення негайно забороняється ввезення до Сполучених Штатів золота російського виробництва за винятком дозволів, виданих Управлінням з контролю за іноземними активами, або у випадках, передбачених законом. Зазначається, що золото є найбільшим експортним товаром Росії, за винятком енергоносіїв.

Санкції також стосуються 29 юридичних осіб, тісно пов’язаних із оборонним сектором Росії. Це, зокрема, корпорація “Ростех”, яка займається широким колом розробок в оборонній, авіаційній і транспортній галузях, “Об’єднана авіабудівна компанія”, “Туполєв”, “КАПО-Автотранс”, “КАПО-Жилбитсервіс”, “Корпорація “Іркут”, “Камаз” тощо.

Під обмеження потрапили також російські компанії та організації, що беруть участь у війні проти України, – “Союз добровольцев Донбасса” та 16 його членів, зокрема Александр Бородай і Андрєй Пінчук, “Державний льотно-випробувальний центр імені Чкалова”, приватні військові компанії “РСБ-Групп” та її директор Олег Крініцин.

До санкційного переліку також було включено сім членів самопроголошених угруповань “ЛДНР”: нового “главу уряду ДНР” Віталія Хоценка, його “попередника” Александра Ананченка, “заступників” Татьяну Переверзєву, Владіміра Антонова, Владіміра Єжикова, Юрія Готвіна, Анну Тодорову.

Санкції передбачають замороження активів і власності підсанкційних осіб на території США, а також заборону на фінансові операції за їхньої участі.

Раніше ми повідомляли, що Британія, Сполучені Штати, Канада і Японія у рамках нових санкцій проти РФ заборонять імпорт золота з Росії.

Перед цим лідери країн “Великої сімки” попередньо погодили застосувати ембарґо на російське золото.

Нагадаємо, Китай та Росія нині зблизилися як ніколи досі, а тому НАТО планує розробку пакету заходів для зменшення залежності від Пекіну після відмови від газу та нафти з РФ.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE