Politerno > Україна і світ > Зарплата Лещенка в “Укрзалізниці” становить 242 тисячі гривень на місяць

Зарплата Лещенка в “Укрзалізниці” становить 242 тисячі гривень на місяць

  • 1 Липня, 2022
  • 650 Переглядів
  • 0
Лещенко УЗ

Позаштатний радник Андрія Єрмака, екснардеп та журналіст Сергій Лещенко на посаді члена наглядової ради Укрзалізниці заробляє 242 тисячі гривень на місяць.

Про це повідомляють #Букви.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 No 1788-р “Питання наглядової ради акціонерного товариства “Українська залізниця”, зокрема, обрано кандидатуру переможця відбору на посаду члена наглядової ради Лещенка Сергія Анатолійовича як представника держави. Головою ради у ході засідання було обрано Хафера Гепарда, а його заступником став Лещенко.

7 червня 2022 року #Букви, згідно з Законом України “Про доступ до публічної інформації”, звернулися із запитом до державного АТ “Укрзалізниця” та Офісу президента щодо того, який розмір заробітної плати, премій, надбавок, інших виплат, передбачено для члена наглядової ради АТ “Укрзалізниця” та радника Офісу президента Лещенка Сергія Анатолійовича. Тоді обидва відомства проігнорували запити. До того відповідні запити також неодноразово ігнорувалися.

Повторний запит #Букви надіслали 29 червня і наступного ж дня отримали відповідь, написану головною бухгалтеркою АТ “Укрзалізниця”. Згідно з відповіддю, кожного календарного року, протягом якого член Наглядової ради виконує свої функції, він отримує 2 905 584 гривень (до вирахування податків). Щомісячно виходить 242 тисячі гривень.

Наголошується, що члени НР не отримують жодних додаткових виплат, премій або надбавок. Зазначена сума є єдиним заробітком Сергія Лещенка та його колег.

Також, згідно з відповіддю на запит від Офісу президента, Сергій Лещенко працює позаштатним радником Андрія Єрмака на безоплатній основі – він не отримує заробітної плати в ОП.

У грудні ми повідомляли, що в “Укрзалізниці” незаконно приховують суми зарплат, які отримував колишній член наглядової ради Сергій Лещенко за два роки на посаді. Спочатку прикривались “конфіденційністю”, але вже зараз заявили, що розголошення такої інформації “може нашкодити його безпеці, честі та діловій репутації”.

У лютому минулого року член Наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко задекларував понад 660 тисяч гривень в якості винагороди за свою роботу.

Телеведучий Павло Казарін порівняв колишнього журналіста Сергія Лещенка з В’ячеславом Піховшеком, бо він захищає Офіс Президента і правлячу партію.

В листопаді Лещенко закликав Службу безпеки України “не церемонитися” з Яніною Соколовою через публікацію нею матеріалів розслідування щодо зриву спецоперації з “вагнерівцями”.

Нагадаємо, Львівська міська рада заборонила діяльність УПЦ МП та активної у минулому релігійної секти “догналітів”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE