Politerno > Україна і світ > Ваші підлеглі хочуть усунути мене з посади, – мер Чернігова звернувся до Зеленського. ВІДЕО

Ваші підлеглі хочуть усунути мене з посади, – мер Чернігова звернувся до Зеленського. ВІДЕО

  • 8 Липня, 2022
  • 462 Переглядів
  • 0

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що підлеглі президента намагаються усунути його від управління містом і попросив Володимира Зеленського втрутитися у цю ситуацію.

“Вельмишановний пане президенте! Сьогодні мене, міського голову, ваші підлеглі намагаються усунути від управління містом та поставити свою людину шляхом призначення військової адміністрації в Чернігові.

Причина проста: їм заважає мер, якого підтримали майже 80% виборців і який говорить правду та захищає інтереси чернігівців, а не чиновників. Тому й хочуть забрати повноваження міського голови”, – заявив мер.

За словами Атрошенка, йому забороняють візити за кордон “за коштами на відновлення міста”, шлють “”привіти” через силовиків”, здійснюють інформаційні атаки, блокують роботу “та багато іншого”.

Мер підкреслив, що все це шкодить, перш за все, Чернігову та Україні.

“Сьогодні замість того, щоб протистояти нападам ворога, місто вимушене терпіти нападки ваших підлеглих.

Звертаюся до вас, як до гаранта Конституції! Прошу вас втрутитися в ситуацію, зупинити політичну атаку окремих ваших підлеглих на мене, та усіляко підтримати місто і міського голову Чернігова. Центральна та місцева влада мають працювати разом проти ворога, а не один проти одного”? – зазначив Атрошенко.

Нещодавно Атрошенко заявив, що заступник голови ОП Кирило Тимошенко своєю заявою щодо заборони меру Чернігова відвідати міжнародну конференцію в Лугано з відновлення України фактично зізнався у перешкоджанні роботі мера, у зловживанні своїм службовим становищем та у порушенні закону.

Нагадаємо, ввечері 7 липня ворог обстріляв Харків з РСЗВ, вранці 8 липня лунали вибухи у Миколаєві.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE