Politerno > Україна і світ > Орбан: санкції проти РФ провалилися, Україна ніколи не виграє війну – потрібна нова стратегія

Орбан: санкції проти РФ провалилися, Україна ніколи не виграє війну – потрібна нова стратегія

  • 23 Липня, 2022
  • 861 Переглядів
  • 0
Орбан - Угорщина

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що ЄС потрібна нова стратегія щодо війни в Україні, оскільки “санкції проти Москви не спрацювали”.

Про це Орбан заявив у своєму виступі у Румунії, пише “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

“Необхідна нова стратегія, яка має зосередитися на мирних переговорах та складанні доброї мирної пропозиції… замість перемоги у війні”, — сказав Орбан.

У своєму виступі він зазначив, що західна стратегія щодо України будується на чотирьох китах: Україна може виграти війну з Росією за допомогою західної зброї, санкції послаблять Росію та дестабілізують її лідерство, санкції нашкодять Росії більше, ніж Європі, і що світ вишикується в чергу на підтримку Європи.

Але, за його словами, ця стратегія зазнала невдачі, оскільки уряди в Європі “руйнуються як доміно”, ціни на енергоносії різко зросли, і зараз потрібна нова стратегія.

“Ми сидимо в машині, у якої проколото всі чотири колеса: цілком ясно, що так війну не виграти”, – сказав Орбан.

Він додав, що таким чином Україна ніколи не виграє війну “просто тому, що російська армія має асиметричну перевагу”.

Орбан заявив, що для мирних переговорів між Росією та Україною немає жодних шансів. “Оскільки Росія хоче гарантій безпеки, цю війну можна закінчити лише мирними переговорами між Росією та Америкою”, – сказав він.

Він знову повторив, що Угорщина — член НАТО – не втручатиметься у війну в Україні, бо це поставить під загрозу її населення.

Як повідомлялося, Угорщина дозволила пропускати через свою територію усю допомогу для Україні, включаючи озброєння та військову техніку.

Нагадаємо, російські загарбники обстріляли спальний район Миколаєва, під завалами знаходяться люди.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE