Politerno > Україна і світ > Голова комітету збройних сил США розповів, скільки ще HIMARS можуть поставити Україні

Голова комітету збройних сил США розповів, скільки ще HIMARS можуть поставити Україні

  • 24 Липня, 2022
  • 391 Переглядів
  • 0

Голова Комітету збройних сил Палати представників США Адам Сміт розповів, скільки ще установок HIMARS та інших РСЗВ зможуть надати Україні Сполучені Штати та їхні союзники.

«Ми готові надати Україні стільки установок HIMARS, скільки ми можемо. Не факт, що у нашому арсеналі є саме 50 таких установок. Я думаю, зараз ціль – досягти кількості у 25-30 ракетних установок залпового вогню. І це буде поєднання HIMARS і кількох систем MLRS із Великої Британії та інших (країн – ред.). Ми намагатимемось надати так багато, як зможемо. Але 50 чи 60 установок буде складно зібрати і надати, втім, ми хочемо досягти цифри у 25 чи 30 і надати якомога більше артилерії і ракет для цих систем», – сказав Сміт в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що для оборони України зараз необхідно 50 установок HIMARS та ракетних систем M270, а для наступу – 100 таких систем.

Зараз в Україну вже доправили 12 дальнобійних артилерійських систем HIMARS американського виробництва і певну кількість MLRS M270. У новому пакеті військової допомоги Україні США анонсували поставки ще чотирьох установок HIMARS.

Як повідомлялося, у новому пакеті військової допомоги США для України, який оголосять цього тижня, передбачені ще чотири ракетні системи HIMARS і боєприпаси до них та раніше переданих гаубиць.

В Україну доставили перші далекобійні ракетні системи залпового вогню М270.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що ЄС потрібна нова стратегія щодо війни в Україні, оскільки “санкції проти Москви не спрацювали”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE