Politerno > Україна і світ > Корупційна схема в Одесі – наймасштабніша в Україні, – НАБУ

Корупційна схема в Одесі – наймасштабніша в Україні, – НАБУ

  • 23 Грудня, 2022
  • 893 Переглядів
  • 0

Корупційна схема, яку в Одесі викрило НАБУ, є наймасштабнішою в Україні.

Про це повідомив керівник головного підрозділу детективів НАБУ Андрій Калужинський в інтерв’ю ZN.UA.

“В кожному з регіонів є свої більш чи менш впливові гравці, але інформації про те, що хтось настільки, як в Одесі, “монополізував” місцеву владу, у нас немає”, – зазначив антикорупційник.

Калужинський повідомляє, що інформацію про незаконний вплив певний осіб на міську та обласну владу детективи отримали приблизно півтора роки тому. Детективи здобули докази, які доводять, що ці особи фактично впливали на ухвалення всіх рішень місцевої влади. 

В НАБУ підкреслюють, що щодо Одеси досі триває багато проваджень і лише щодо деяких підозрюваних вдалось зібрати достатню доказів.

“Окрім попередньої справи про діяльність злочинного угруповання в Одесі, яку НАБУ дійсно ще розслідує, є ще декілька справ. На нашу думку, ми зібрали достатньо доказів для притягнення до відповідальності топ-посадовців місцевого самоврядування за виявлені факти корупції”, – додав правоохоронець.

Як повідомлялося, 5 грудня в приміщеннях мерії Одеси проводили слідчі дії співробітники Національного антикорупційного бюро.

9 грудня стало відомо, що трьом заступникам міського голови Одеси Геннадія Труханова повідомили про підозру в участі у злочинній організації – таку підозру повідомили вже шістьом особам, включаючи Бориса Кауфмана та Олександра Грановського. 

За інформацією слідства, злочинна організація взяла під контроль практично всі питання економічного життя міста, серед яких взаємодія з забудовниками, закупівлі коштом місцевого бюджету, діяльність комунальних підприємств, інші аспекти взаємодії з бізнесом. 

ЗМІ повідомили, що 23 грудня Труханова допитують співробітники Національного антикорупційного бюро України.

Нагадаємо, вдень 23 грудня у центрі окупованого Мелітополя Запорізької області було підірвано машину місцевого колаборанта.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE