Politerno > Україна і світ > У Київ прибули аудитори зі США для контролю за допомогою – Нуланд

У Київ прибули аудитори зі США для контролю за допомогою – Нуланд

  • 26 Січня, 2023
  • 494 Переглядів
  • 0
viktoriya nuland

В Україні цього тижня перебувають аудитори, які повинні забезпечити підзвітність американської військової та фінансової допомоги.

Як повідомляє “Європейська правда“, про це повідомила заступниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд на слуханнях із питань протидії російській агресії в Сенаті в четвер.

“Адміністрація й далі зосереджена на тому, щоб не допустити нецільового використання допомоги чи зброї. Ми співпрацюємо зі Світовим банком, з (консалтинговою фірмою) Deloitte і з групою урядових аудиторів США, які перебувають у Києві цього тижня”, – зазначила вона у вступному слові.

Представниця Держдепу окремо відзначила останні заходи, вжиті в Україні для боротьби з корупцією.

“Україна повинна не просто пережити цю війну, вона повинна вийти з неї сильнішою, “чистішою”, демократичнішою, більш європейською. Саме за це борються українські патріоти. Це також є ключовим у підтримці, яку надають Сполучені Штати та наші міжнародні партнери. Рішення президента Зеленського цього тижня звільнити та прийняти відставки чиновників, підозрюваних у корупції, є потужним сигналом про рішучість самої України в цьому питанні”, – наголосила Нуланд.

Як відомо, республіканці, що нині мають більшість у Палаті представників США, активно просувають ідею посилення нагляду за військовою та фінансовою допомогою Україні, що обраховується десятками мільярдів доларів з початку активної фази війни з РФ.

Досі й Пентагон, і Державний департамент США наголошували, що випадків нецільового використання допомоги в Україні зафіксовано не було.

Нагадаємо, у Facebook нагадали про найскандальніші заяви нардепки “Слуги народу” Ольги Василевської-Смаглюк, яка днями вимагала від Великої Британії відбудувати Бучу.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE