Politerno > Україна і світ > Росіяни замінували охолоджувач ЗАЕС, є агроза підриву – Буданов

Росіяни замінували охолоджувач ЗАЕС, є агроза підриву – Буданов

  • 20 Червня, 2023
  • 558 Переглядів
  • 0

Керівник ГУР Кирило Буданов заявив, що існує загроза підриву чи аварії на Запорізькій атомній електростанції, оскільки окупанти додатково замінували охолоджувач.

Про це Буданов розповів в ефірі телемарафону.

“На жаль, станом на зараз насправді певна загроза (підриву чи аварії – ред.) існує. Певна. Тому що Запорізька атомна електростанція як знаходилась, так і знаходиться під тимчасовим контролем окупаційних військ”, – зазначив Буданов.

За його словами, по-перше, знищивши греблю Каховської ГЕС, росіяни зруйнували нормальний доступ води до охолоджувачів, які працюють на Запорізькій атомній електростанції.

І, по-друге, за час, який Запорізька АЕС знаходиться в руках окупантів, вона була додатково замінована зокрема, був замінований охолоджувач.

“Якщо вони виведуть його (охолоджувач – ред.) з ладу шляхом підриву, велика вірогідність того, що будуть значні проблеми”, – зазначив Буданов.

Нагадаємо, на Таврійському напрямку захисники просуваються вперед, лише за добу ліквідували більше 5 рот окупантів та знищили і пошкодили 46 одиниць ворожої техніки.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE