Politerno > Україна і світ > Данілов уже мало не звинувачує країни НАТО у приховуванні статків українських корупціонерів

Данілов уже мало не звинувачує країни НАТО у приховуванні статків українських корупціонерів

  • 13 Липня, 2023
  • 680 Переглядів
  • 0
РНБО

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов хоче, щоб члени НАТО надали інформацію щодо українських корупціонерів, які приховують статки у банках цих країн.

Про це Данілов заявив в ефірі національного телемарафону.

“Нам періодично закидають позицію відносно корупції… У мене є зворотній зв’язок. Я би дуже хотів, щоби члени Альянсу надали нам інформацію про тих корупціонерів, які на сьогоднішній день ховають гроші на банківських рахунках, які розташовані на території членів Альянсу, щоб вони нам дали інформацію про їхні маєтки, про їхні яхти тощо.

Тому що такий трошки односторонній рух відбувається. Нам постійно розповідають про корупцію, а те, в яких Монте-Карло, Лас-Вагасі і так далі ці корупціонери витрачають свої статки, нам чомусь не хочуть розповідати. Я би дуже хотів, щоб ми тут налагодили максимально співпрацю.

Хочу нагадати: за всі роки незалежності, коли нам розповідають про корупцію, лише одного корупціонера, а саме Павла Івановича Лазаренка нам свого часу підсвітили Сполучені Штати, і він там певний час сидів за гратами. А якщо їх там багато, то давайте спільними зусиллями будемо їх знаходити і “виводити на сонечко”, щоб усі бачили, хто це”, – заявив Данілов.

При цьому Данілов висловив тверде переконання, що Україна буде членом Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо, Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) 13 липня видала дозвіл на ремонт щиту монумента “Батьківщина-мати” у Києві.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE