Politerno > Україна і світ > Путінський режим виніс новий вирок Навальному – 19 років колонії особливого режиму

Путінський режим виніс новий вирок Навальному – 19 років колонії особливого режиму

  • 4 Серпня, 2023
  • 382 Переглядів
  • 0

У Росії Мосміськсуд на виїзному засіданні у володимирській колонії суворого режиму засудив політика Олексія Навального до 19 років колонії – тепер уже особливого режиму.

Про це повідомила російська служба ВВС.

Зазначається, що процес в “екстремістській” справі був засекречений. Він розпочався 19 червня і тривав лише місяць, усі засідання проходили в закритому режимі.

20 липня прокурор запросив для Навального, який уже відбуває в колонії №6 у Володимирській області дев’ятирічний термін у справі про шахрайство, ще 20 років особливого режиму. Термін запросили шляхом часткового складання за сукупністю з попереднім покаранням.

Колонії особливого режиму – установи з найсуворішими умовами відсидки. Туди, згідно з КК РФ, відправляють чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, або в разі “особливо небезпечного рецидиву злочинів” – у випадку Навального обвинувачення спирається на цей другий пункт.

В “екстремістській” справі Навального звинуватили за сімома статтями КК РФ, найважча з яких – про створення екстремістського товариства. “Екстремістським товариством” влада Росії вважає Фонд боротьби з корупцією (ФБК, визнаний у Росії екстремістською організацією і заборонений).

Крім цього, опозиціонера звинуватили в закликах до екстремізму, участі в екстремістській діяльності, створенні НКО, що зазіхає на права громадян, фінансуванні екстремізму, залученні підлітків до скоєння небезпечних дій і реабілітації нацизму.

Для Навального це вже третій термін за останні кілька років. Після того, як суд замінив політику умовний термін у справі "Ів Роше" на реальний, його етапували в колонію загального режиму №2 у місті Покров у Володимирській області.

У червні 2022 року після набуття чинності вироку про "шахрайство з донатами" і неповагу до суду - Навальний дістав дев'ять років - опозиціонера відправили в колонію суворого режиму в селищі Мелехово у Володимирській області.

Нагадаємо, Управління у справах громадянства та міграції Латвії попросить 6 тисяч російських громадян залишити країну − листи з відповідним проханням надішлють у вересні.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE